Biz Kimiz?

  • EBRU OKTAY AYHAN

    1972 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra 1995 yılında  Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü’nden mezun oldu. 1997 yılında Gaziantep Üniversitesi  Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Bilimleri’nde yüksek lisansını tamamladı. İlk görev yeri, Sosyal Hizmetler Genel  Müdürlüğü’ne bağlı olan Gaziantep Çocuk Yuvasıdır. Daha sonra İstanbul, Kadıköy Yel değirmeni Çocuk ve  Gençlik Merkezinde görevine devam etmiştir. Gaziantep’e döndükten sonra, Gaziantep’te bir ilk olan “İmge  Anne-Baba-Çocuk Danışmanlık Merkezini” açmıştır. Ardından “Eğitim Eğitimcinin İşidir.” anlayışından hareket  ederek 2003 yılında Değişim Çocuk Evi’ni açmıştır. Halen bu kurumda kurucu ve eğitim koordinatörü olarak  görevine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

  • SEÇİL SÖYLEMEZ ER

    1973 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladı. 1997 yılında Başkent  Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. 1997- 2000 yılları arasında  Oba Şirketler Grubunda satış ve dış ticaret departmanında görev aldı. 2000 – 2001 yılları arasında Sanko Holding  şirketlerinden Süper Film’de dış ticaret departmanında görev almıştır. 2001 -2003 yılları arasında Özel Behice  Hanım Anaokulu’nda İngilizce ve Bilgisayar öğretmenliği yapmıştır. Halen görev yaptığı Değişim Çocuk Evi’nde  Halkla İlişkiler Müdürüdür . Evli ve iki çocuk annesidir.

  • SERKAN ÇEVİK

    1969 yılında Ceyhan’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Gaziantep’te tamamladı. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat  Fakültesi’ne girdi. Ancak son sınıfta okulu bırakarak Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji  Bölümünden mezun oldu. Değişik sektörlerde uzun süre çalıştıktan sonra 2003 yılında Değişim Çocuk Evi’nde  Mali ve İdari İşler Sorumlusu olarak görev aldı. Evli ve iki çocuk babasıdır.